Szukasz adwokata z Łodzi, który pomoże Ci uregulować sprawy spadkowe? Zaufaj naszemu doświadczeniu! Oferujemy wsparcie merytoryczne, czyli doradztwo w zakresie skutecznych oraz realnych rozwiązań prawnych, pomoc w sporządzaniu wniosków i przygotowywaniu dokumentacji i reprezentację w każdym rodzaju postępowania. Sprawy spadkowe – testament, odrzucenie spadku, zrzeczenie się dziedziczenia czy prawo do zachowku – są trudne, a każda jest inna. U nas otrzymasz kompleksową, ale indywidualną pomoc.

Pomoc w sprawach spadkowych

Pomoc prawnika a sprawy spadkowe – Łódź i cała Polska

Kancelaria Szantar i Wspólnicy w całej Polsce doradza i prowadzi sprawy z zakresu prawa spadkowego. W Łodzi mamy swoją siedzibę, ale jesteśmy otwarci na zdalną współpracę. Zakres naszych usług jest ściśle dopasowany do potrzeb naszego Klienta.

  • Doradztwo w sprawach spadkowych. Nasi prawnicy są specjalistami nie tylko od prawa spadkowego, ale również od oddłużania, którym zajmujemy się od wielu lat. Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu skutecznie realizujemy nawet tak delikatne sprawy jak np. odrzucenie skutków prawnych w związku z przekroczeniem terminu zrzeczenia się spadku.
  • Pomoc w sporządzaniu wniosków i pism. Właściwe formułowanie pism procesowych i wniosków wspiera sprawny przebieg postępowań spadkowych. Oferujemy pomoc wszystkim podmiotom postępowania, więc także wsparcie w zakresie sporządzania takich dokumentów jak wnioski o nabycie spadku, pozwy o zachowek, odpowiedzi na pozwy oraz wszelkie wnioski dowodowe.
  • Reprezentacja w sądzie. Towarzyszymy naszym Klientom na wszystkich etapach postępowania. Pomagamy dobrze przygotować się do rozprawy oraz (w toku każdego postępowania) występujemy w imieniu Klienta przed sądem. Specjalizujemy się również w skutecznym prowadzeniu negocjacji mających na celu wypracowanie kompromisu czy polubowne rozwiązanie sprawy.

Indywidualna współpraca a prawo spadkowe – w Łodzi lub zdalnie

Każda sprawa spadkowa, nawet jeśli ma taki sam charakter jak tysiące innych, może przebiegać zupełnie inaczej. Dlatego zawsze naszą współpracę zaczynamy od analizy indywidualnej sytuacji i wypracowania odpowiednich rozwiązań prawnych. Rozmowy między nami mogą toczyć się w naszej kancelarii w Łodzi, ale też zdalnie – przez telefon czy mailowo. My zajmujemy się Twoim problemem, dążąc do rozwiązania go zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, a Ty możesz w tym czasie zająć się innymi ważnymi sprawami.

Prowadzimy wszystkie sprawy z zakresu prawa spadkowego, w tym:

  • nabycia spadków i ich podział,
  • przyjęcia i odrzucenia spadków (także jeśli termin na odrzucenie już upłynął),
  • dziedziczenie ustawowe, wyłączenia od dziedziczenia,
  • ubieganie się o prawo do zachowku,
  • uznanie spadkobiercy za niegodnego spadku,
  • podważenie testamentu.

Prawnik od prawa spadkowego z Łodzi, któremu możesz zaufać!

Nasza kancelaria prawna jest otwarta dla każdego. Jesteśmy prawnikami z misją – w pracy kierujemy się takimi wartościami jak zaufanie, lojalność, współpraca i empatia. Możesz nam zaufać – działamy nie tylko rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem, ale też dyskretnie i z wyczuciem. Zapraszamy – u nas Twoje sprawy spadkowe znajdą się w dobrych rękach!

[/vc_column][/vc_row]