Zrób pierwszy krok, by wyjść z długów – zwróć się o pomoc prawną dla zadłużonych. Łódź to lokalizacja naszej siedziby, ale pomagamy osobom z całej Polski. Nasz zespół doświadczonych prawników opracuje skuteczną strategię oddłużania w celu negocjacji z wierzycielami i będzie Cię reprezentował w całym tym procesie, także w sądzie. Wywalczymy korzystne warunki spłaty Twojego długu, odzyskasz nie tylko stabilność finansową, ale i upragniony spokój i radość życia.

 

Jak przebiega oddłużanie – Łódź: Kancelaria Szantar i Wspólnicy

Oferujemy indywidualną pomoc osobom zadłużonym w Łodzi i w całej Polsce. Oddłużanie to proces, na który składają się różne działania i zabiegi prawne, dobierane w odniesieniu do sytuacji finansowej dłużnika. Na czym polegają?

  • Ustalamy wysokość długu. Jeśli nie wiesz, ile dokładnie wynoszą Twoje zobowiązania, zaczniemy od szczegółowych wyliczeń. To dobre rozwiązanie zwłaszcza dla tych osób, które dość często zmieniały miejsce zamieszkania lub przebywały jakiś czas za granicą, albo nie dysponują wszystkimi umowami. To da nam klarowny obraz sytuacji i pozwoli ją precyzyjnie przeanalizować. 
  • Opracowujemy strategię oddłużania. Biorąc pod uwagę kwotę Twojego zadłużenia i aktualne możliwości finansowe, zastanowimy się nad realnymi działaniami. Zależy nam zawsze na tym, aby wypracować rozsądny plan, który pozwoli Ci spłacać dług, ale jednocześnie żyć normalnie, na godnym poziomie.
  • Negocjujemy z wierzycielami. Będziemy dążyć do tego, aby wydłużyć czas na spłatę zobowiązania, obniżyć wysokość rat lub nawet umorzyć jakąś część długu, np. pomniejszyć go o wysokość odsetek czy kwotę ubezpieczenia, oraz uniknąć egzekucji komorniczej, czyli wynegocjować dobrowolną spłatę.
  • Reprezentujemy dłużnika. Będziemy Cię reprezentować w postępowaniu przedsądowym oraz sądowym, w negocjacjach i sporach z wierzycielami (w tym: bankami, parabankami, firmami pożyczkowymi, chwilówkowymi itp.) Ty w tym czasie zajmiesz się poprawą swojej sytuacji finansowej, a my pomożemy Ci wyjść z długów i z pożyczek z parabanków.
  • Odzyskujemy część środków. Przeanalizujemy wszystkie Twoje umowy, aby znaleźć w nich zapisy m.in. niezgodne z prawem albo będące przejawem nieuczciwych praktyk, np. zbyt wysokie ubezpieczenie, nienależne prowizje (za refinansowanie czy przedłużenie pożyczki). Te pieniądze odzyskamy, a Twój dług realnie się zmniejszy.
  • Nadzorujemy egzekucję komorniczą. Jeśli już toczy się przeciwko Tobie postępowanie komornicze, będziemy je kontrolować – nadzorować działania komornika i weryfikować wysokość pobieranych opłat. Wrócimy też do spraw sądowych, które toczyły się bez Twojego udziału, uchylając wyroki zaoczne.
  • Pomagamy w planowaniu spłaty. Po wynegocjowaniu warunków spłaty długu wspólnie zaplanujemy harmonogram jego zwrotu. Jeśli to nie wystarczy i nie będziesz go w stanie spłacić, zastanowimy się jeszcze nad innymi rozwiązaniami, np. upadłością konsumencką, choć jest to plan awaryjny!

Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się jak wyjść z długów!

Oddłużanie Łódź

Skuteczna pomoc w oddłużaniu –  Łódź: Kancelaria Szantar i Wspólnicy

Wychodzenie z długów nie jest łatwe, ale jest realne. Przejdźmy przez to razem – nasi prawnicy to wybitni specjaliści od oddłużania w Łodzi, którzy wygrywają tysiące tego typu spraw. Większość z nich kończy się pełnym sukcesem – czyli udaje się wypracować korzystne warunki spłaty długu, w tym obniżenie jego wysokości.

Jako kancelaria prawna, firma oddłużeniowa z Łodzi, pomagamy setkom dłużników i zdajemy sobie sprawę, że Twoja sytuacja finansowa nie pozwala na wydatki. Na naszą pomoc możesz sobie pozwolić. Nasze wynagrodzenie uzależnimy od Twoich możliwości, pobierając naprawdę symboliczną opłatę w porównaniu do wysokości Twoich zobowiązań. 

Jak przebiega współpraca przy oddłużaniu –  Łódź: Kancelaria Szantar i Wspólnicy

  1. Kontakt. Jesteśmy kancelarią prawniczą z Łodzi, oddłużania natomiast przeprowadzamy na terenie całej Polski. Nie musisz spotykać się z nami osobiście, nawet wszystkie formalności możemy załatwić zdalnie. Opisz nam swój problem i wspólnie zastanowimy się nad przebiegiem naszej współpracy i jej kosztem. Współpracujemy jednorazowo lub na zasadzie abonamentu. 
  2. Zaplanowanie działań. Opracujemy skuteczną strategię oddłużania, z uwzględnieniem wszystkich prawnych możliwość i Twojej sytuacji finansowej. W tym celu będziemy Cię prosić o zebranie kilku niezbędnych dokumentów i na pewno zadamy dziesiątki pytań. Nie obawiaj się – stawiamy na szczerość, szacunek i empatię, jesteśmy dyskretni i możesz nam zaufać.
  3. Oddłużanie. Gdy już podpiszemy umowę i udzielisz nam pełnomocnictwa, zaczniemy działać – krok po kroku, zgodnie z wypracowaną strategią. My będziemy Cię oddłużać, a Ty w tym czasie skupisz się np. na poprawie swojej sytuacji finansowej. Wkrótce zapomnisz o problemach z długami i zaczniesz normalnie żyć.