Pierwszy post na blogu Kancelarii

Witamy Państwa na blogu Kancelarii Adwokackiej Szantar i Wspólnicy. Jesteśmy zespołem zaangażowanych prawników. Pomagamy przede wszystkim konsumentom w sporach sądowych z firmami pożyczkowymi (tzw. chwilówkami), bankami, funduszami sekurytyzacyjnymi. Odzyskujemy pieniądze nienależnie pobrane przez podmioty udzielające pożyczek. Negocjujemy z wierzycielami. Bronimy praw dłużników w trakcie egzekucji. Często działamy niestandardowo, jednak zawsze w interesie Klienta.

Na naszym blogu będziemy opisywać sprawy, z którymi spotykamy się w codziennej pracy oraz odpowiemy na pytania, które zadają nasi Klienci. Nasze przeszło 10-letnie doświadczenie nauczyło nas, że prawnik powinien używać języka komunikatywnego, zrozumiałego dla Klienta.

Historie wielu naszych Klientów pokazują, że długi to nie tylko problem prawny, ale również emocjonalny. Bariera wstydu i bezradności powstrzymuje wiele osób przed zwróceniem się o profesjonalną pomoc. Część osób borykających się ze spiralą zadłużenia pada ofiarą nierzetelnych firm oddłużeniowych, które oferują zaciąganie kolejnych pożyczek albo nie zapewniają efektywnego wsparcia prawnego.

Na potrzeby naszej działalności stosujemy pojęcie „oddłużania prawnego” czyli obrony dłużnika za pomocą środków dopuszczalnych przez prawo. Jesteśmy dostępni. Nie tylko telefonicznie czy mailowo, ale również finansowo. Walczymy z mitem, że profesjonalna pomoc prawna w sprawach długów musi być bardzo droga, nieosiągalna dla Kowalskiego.

Więcej w kolejnych wpisach.

Zaufanie, wsparcie, zespół. Zapraszamy do Współpracy.

adw. Michał Szantar

Kancelaria Adwokacka Szantar i Wspólnicy

+ 48 606 881 704, biuro@szantar.pl